Prezentujemy nietypowy teledysk ślubny z plenerowego wesela pod namiotem w Pałacu Radziwiłłów autorstwa ekipy filmowej realizującej nietypowe filmy ślubne Marry Me Studio – Artystyczny Film Ślubny.

This is an original outdoor wedding in Palace Radziwillow shot in Balice by Cracow destination wedding videographers Marry Me Studio – Artistic Wedding Films.
http://www.marrymestudio.pl

PRZYJĘCIE WESELNE

Wiemy, że ten dzień to jedna z najważniejszych chwil dla Państwa, wiemy, że pragną Państwo, aby był wyjątkowy, niepowtarzalny i piękny. Wiemy, że oczekują Państwo najwyższej jakości usług, wyśmienitego jedzenia oraz pięknych dekoracji, dlatego od lat staramy się spełniać wszystkie Państwa oczekiwania i z największym możliwym zaangażowaniem realizujemy każde przyjęcie weselne. Szukając idealnego miejsca na organizację wesela w Krakowie proponujemy Państwu przeniesienie się do bajkowego Pałacu Radziwiłłów w Balicach. Przyjęcia weselne organizowane w tej przepięknej okolicy pozostają na długo w pamięci naszych gości, a uśmiech na twarzy każdej Pary młodej wkraczającej do uroczyście przygotowanych sal weselnych jest z pewnością naszym największym sukcesem. Państwa radość i uśmiech są dla nas najważniejsze, dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby ten wspaniały i wyjątkowy dzień pozostał Państwa najpiękniejszym wspomnieniem.