Referencje

Wesela

Asia & Bartosz | 29.10.2016

Pani Marleno !

Wszystko było cudownie, wszystko się udało, my bawiliśmy się świetnie, myślę, że goście też. Wszyscy chwalili jedzenie oraz obsługę, która bardzo sprawnie, profesjonalnie i wręcz niewidocznie wszystko ogarniała. Pogoda nawet nam się udała, przed ślubem zrobiliśmy sobie mini sesję przy pałacu i w parku, świeciło słońce i było naprawdę magicznie. Bardzo dziękujemy za wszelką pomoc, rady, cierpliwość i dopięcie wszystkiego na ostatni guzik. Dzięki temu my mogliśmy się cieszyć tym co było w tym dniu najważniejsze.

Wesela

ANIA & MARCIN | 22.10.2016

Pani Marlenko,

bardzo, bardzo dziękujemy. Przyjęcie weselne jakie Pani dla nas zorganizowało było dużo bardziej idealne niż marzyliśmy aby było. Gdy weszliśmy do pałacu w dniu ślubu – poczuliśmy się jak w bajce. Z odpowiednią dekoracją i oświetleniem pałac jest najpiękniejszym wnętrzem jakie można znaleźć w tej części Polski. Wszystkie kwestie, które przy organizacji wywoływały u nas wątpliwości okazały się być idealnym rozwiązaniem tak jak np. podział na sale! Absolutnie świetne rozwiązanie (pod warunkiem, że dobrze się gości w nich rozmieści i wybierze się tak świetną orkiestrę jak nasza) dające gościom pewną strefę komfortu, gdy ktoś nie tańczy to może w czasie gdy orkiestra gra bawić się przy stoliku, rozmawiać, a jednocześnie słyszy co dzieje się na sali tanecznej.

Dziękujemy serdecznie kucharzom i całej obsłudze. Jedzenie było przepyszne, pięknie podane, porcje były ogromne. Obsługa kelnerska bardzo profesjonalna, dyskretna i szybka (szybciej reagowali na potrzeby gości niż sami goście zdali sobie sprawę z tych potrzeb).

I na końcu największe podziękowania dla Pani  – Pani Marlenko, gdyby nie Pani to nie wiem czy z takim spokojem wybralibyśmy to miejsce na zorganizowanie naszego przyjęcia. To Pani bezproblemowe podejście do naszych pomysłów, próśb no i skuteczność w załatwianiu wszelkich spraw dały mi spokój i możliwość bycia wyluzowanym tego dnia. Gdybym miała przeżyć to jeszcze raz to absolutnie nic bym nie zmieniła. A nasi goście żegnali nas zazwyczaj słowami „na tak wspaniałym weselu jeszcze nie byliśmy”.

Nie ma takich słów, którymi jesteśmy w stanie oddać klimat tamtego wieczoru i nie ma takich słów, którymi jesteśmy w stanie odpowiednio podziękować.
Ania i Marcin

Imprezy okolicznościowe

Chrzciny |12.06.2016

Szanowna Pani,

 

Jesteśmy bardzo zadowoleni z Pałacu – goście zachwyceni – wszystko smakowało, kaczka przepyszna, przystawka delicja, salonik pięknie udekorowany i obsługa rewelacyjna, Pani kelnerka ciągle doglądała lecz nie była „narzucająca się” – naprawdę super :)

Dziękujemy i pozdrawiamy,

Katarzyna Nartowska

Wesela

MAGDALENA & MICHAŁ | 06.08.2016

Pani Marleno,

z całego serca dziękujemy za organizację niezapomnianego przyjęcia weselnego. Wszystko dopracowane w najdrobniejszych szczegółach: wyśmienita kuchnia, piękne dekoracje i nastrojowe oświetlenie, niezwykle pomocna obsługa. Są Państwo prawdziwym zespołem, który w 100% można obdarzyć zaufaniem, mając pewność, że wszystko będzie przygotowane na czas, z dbałością o estetykę i zadowolenie gości. Jesteśmy wzruszeni, myśląc o tym cudownym dniu i słysząc pochwały ze strony najbliższych. Raz jeszcze dziękujemy za profesjonalną organizację przyjęcia i bardzo serdecznie pozdrawiamy,

Magdalena i Michał