Prezentujemy nietypowy teledysk ślubny z plenerowego wesela pod namiotem w Pałacu Radziwiłłów autorstwa ekipy filmowej realizującej nietypowe filmy ślubne Marry Me Studio – Artystyczny Film Ślubny.

This is an original outdoor wedding in Palace Radziwillow shot in Balice by Cracow destination wedding videographers Marry Me Studio – Artistic Wedding Films.
http://www.marrymestudio.pl

PRZYJĘCIA WESELNE

Szanowni Państwo, mając na uwadze fakt, iż organizacja przyjęcia weselnego jest procesem złożonym oraz wymagającym dużego zaangażowania w wielu kwestiach pragniemy zaproponować Państwu możliwość kompleksowej organizacji przyjęcia weselnego poczynając od zaproszeń dla gości a kończąc na pomocy w doborze menu i finalną organizację przyjęcia.

Zgodnie z Państwa preferencjami przyjęcie weselne może odbywać się zarówno na prostokątnych jak i na okrągłych stolikach, możemy również zaoferować białe pokrowce na krzesła, które nadają elegancki wygląd salą weselnym. Ponadto chętnie przygotujemy dodatkowe dekoracje kwiatowe na parapety okien oraz przed wejście do Pałacu tak, aby uroczystość nabrała wyjątkowego i niepowtarzalnego charakteru.

Jeśli pragną Państwo, aby ten dzień pozostał również w pamięci Państwa gości polecamy szczególnie oświetlenie architektoniczne Pałacu oraz wszystkich dostępnych sal, kolor oświetlenia można wybrać dowolnie tak, aby pasował do całokształtu dekoracji, romantycznie oświetlone wnętrza sal i detale architektoniczne tworzą niezapomniany klimat podczas przyjęcia weselnego.

Dbając o komfort Państwa najważniejszych gości podjęliśmy współpracę z Państwowym Instytutem Zootechniki, który udostępnia dla Państwa część hotelową znajdującą się w prawym skrzydle Pałacu. Odnowione czterogwiazdkowe wnętrza pokoi z pewnością pozwolą wypocząć po długiej nocnej zabawie. Do Państwa dyspozycji przygotowane są 22 miejsca noclegowe. Chętnie przygotujemy również śniadania dla Państwa gości, które odbywają się w tzw. przewiązce hotelowej, z której rozciąga się przepiękny widok na pałacowy park. Już od lat w miesiącach letnich proponujemy naszym gościom zaaranżowanie przyjęcia weselnego w Pałacowym ogrodzie, może w nim odbywać się zarówno ceremonia samych zaślubin jak i całe zasiadane przyjęcie weselne. Możemy również zaaranżować dla Państwa pełen wystrój letniego ogrodu (pochodnie, kolorowe lampy, stoliki koktajlowe,) oraz infrastrukturę gastronomiczną (elegancki grill, pieczony prosiak słodki kącik z fontanną czekoladową i różnego rodzaju ciastami i ciasteczkami).

Tak zaaranżowane przyjęcia cieszą się u nas dużym zainteresowaniem zwłaszcza w miesiącach letnich (czerwiec, lipiec, sierpień) przede wszystkim ze względu na większe prawdopodobieństwo udanej, ciepłej pogody. Na indywidualne życzenie chętnie przygotujemy kalkulację wesela odbywającego się w ogrodzie