Pałac w Balicach – Wesela Kraków

Doskonałe miejsce na przyjęcie weselne. Bajeczna okolica oraz zapierający dech w piersiach Pałac, otoczony pięknym parkiem, utrzymany w stylu eklektycznym z elementami polskiego baroku. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, proponujemy między innymi: wesela, eventy firmowe, imprezy team-building’owe, pikniki, catering.

Idealne miejsce na organizację imprez, które z pewnością pozostaną w pamięci każdego gościa. Pałac otoczony jest pięknym parkiem, utrzymany w stylu eklektycznym z elementami polskiego baroku, każdego dnia zachwyca swoją dostojnością i elegancją.  Serdecznie zachęcamy do wykorzystania tego wspaniałego miejsca w celu organizacji wszelkiego typu imprez. Oferujemy państwu: wesela, imprezy firmowe, pikniki, bankiety. Dzięki bliskiej odległości od centrum Krakowa oraz Międzynarodowego Poru Lotniczego w Balicach Pałac jest łatwo dostępny dla gości zagranicznych jak i mieszkających w Krakowie i jego okolicach, usytuowany w niedalekim sąsiedztwie trasy –Kraków –Katowice oraz obwodnicy Krakowa, gwarantuje wszystkim gościom łatwy oraz szybki dojazd

Wesela

Wiemy, iż ten dzień to jedna z najważniejszych chwil dla Państwa, wiemy, że Pragą Państwo, aby był wyjątkowy, niepowtarzalny i piękny. Wiemy, iż oczekują Państwo najwyższej jakości usług, wyśmienitego jedzenia oraz pięknych dekoracji, dlatego od lat staramy się spełniać wszystkie Państwa życzenia i z największym możliwym zaangażowaniem realizujemy każde przyjęcie weselne. Szukając idealnego miejsca na organizację wesela w Krakowie proponujemy Państwu przeniesienie się do bajkowego Pałacu w Balicach. Przyjęcia weselne organizowane w tej przepięknej okolicy pozostają na długo w pamięci naszych gości, a uśmiech na Twarzy każdej Pary młodej wkraczającej do uroczyście przygotowanych sal weselnych jest z pewnością naszym największym sukcesem. Państwa radość i uśmiech są dla nas najważniejsze, dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby ten wspaniały i wyjątkowy dzień pozostał Państwa najpiękniejszym wspomnieniem.